Voor lange trailruns
De Akasha Woman van La Sportiva is een trailrunning schoen voor dames, ontwikkeld voor ultralange afstanden. Dankzij de hoge demping en het niet-waterdichte ontwerp blijft hij ademend, ideaal voor intensieve trainingen en tochten waarbij ventilatie belangrijk is.
Demping en grip
Met een tussenzoolhoogte van 31 mm bij de hiel en 25 mm bij de voorvoet biedt deze schoen extra demping om vermoeidheid te verminderen tijdens lange afdalingen. De 4,5 mm diepe noppen zorgen voor grip op wisselende ondergronden, terwijl een gewicht van 300 gram per schoen zorgt voor een goede balans tussen stabiliteit en wendbaarheid.
Wat betekenen de cijfers?
De stackheight geeft aan hoe dik de demping onder hiel en voorvoet is: meer materiaal vangt schokken beter op. De noppendiepte van 4,5 mm verwijst naar de hoogte van de groeven onder de zool, wat direct invloed heeft op de tractie in modder of losse ondergrond.